חוג היפ הופ מתחילים גילאי 20 + תל אביב ימי רביעי הרשמה מוקדמת לחודשיים

650.00

חוג היפ הופ קבוע חדש נפתח לכל אלה שתמיד רצו וחשבו שמאוחר מדי – הרמה היא למתחילים , נלמד את כל סגנונות ההיפ הופ באווירה כיפית בקבוצה סגורה יחס אישי לתוצאות ותהליך אפקטיבי יותר . המפגשים הם כל יום רביעי החל מה30.6 , התשלום הוא כל חודשיים מראש על מנת להבטיח את המשכיות הקבוצה תוך מתן גמישות לאלה שלא בטוחים שיכולים להתחייב לחוג 🙂
המפגש הראשון יתקיים ב30.6 יום רביעי ברבע לתשע בערב עד עשר .
מחירון :
שיעור מבוא (ניסיון) : 65 שח
הרשמה לחודשיים (10 מפגשים  ) עד ה 10.05 היא בעלות של 650 שח (כולל השיעור מבוא)
הרשמה לאחר מכן תעמוד על 715 שח

המחיר כולל מפגשים בקבוצה סגורה , טכניקה לכל סגנון , כוראוגרפיה , פריסטייל (פיתוח סגנון אישי) ליווי אישי לאורך כל התהליך , זמן פרטני לייעוץ והכוונה וכמובן הנחות משמעותיות לכניסות לכל הסדנאות הפתוחות שאני מקיימת לקהל הרחב ( 30 שח במקום 65 שח ) !

להרשמה , פנו אלי באתר או בפלא

0506357325
להבטחת כניסה ניתן לשלם כאן

תיאור

חוג היפ הופ קבוע חדש נפתח לכל אלה שתמיד רצו וחשבו שמאוחר מדי – הרמה היא למתחילים!נלמד את כל סגנונות ההיפ הופ באווירה כיפית בקבוצה סגורה יחס אישי לתוצאות ותהליך אפקטיבי יותר . המפגשים הם כל יום רביעי החל מה30.6 , התשלום הוא כל חודשיים מראש עם אפשרות יציאה על מנת להבטיח את המשכיות הקבוצה תוך מתן גמישות לאלה שלא בטוחים שיכולים להתחייב לחוג 🙂
שיעורי היפ הופ למבוגרים
המפגש הראשון יתקיים ב30.6 יום רביעי ברבע לתשע בערב עד עשר .
נפתח את הקיץ באנרגיות שיא 🙂 שיהיה גם זמן לים !
הכניסה בהרשמה מראש בלבד , למיקום ופרטים בפרטי . איזור גבול רמת גן – תל אביב .
מחירון :
שיעור מבוא (ניסיון) : 60 שח
הרשמה לחודשיים (10 מפגשים ) עד ה 10.05 היא בעלות של 650 שח (כולל השיעור מבוא)
הרשמה לאחר מכן תעמוד על 715 שח
השירות כולל מפגשים בקבוצה סגורה , טכניקה לכל סגנון , כוראוגרפיה , פריסטייל (פיתוח סגנון אישי) ליווי אישי לאורך כל התהליך , זמן פרטני לייעוץ והכוונה וכמובן הנחות משמעותיות לכניסות לכל הסדנאות הפתוחות שאני מקיימת לקהל הרחב ( 30 שח במקום 65 שח ) !
השיעורים יועברו על ידי מור אדל נחום רקדנית היפ הופ וכוראוגרפית בעלת ניסיון רב – עובדת עם האמנים הכי גדולים בארץ ובעולם בינהם ליידי גאגא , NEYO , וויז קאליפה סטפן לגר נועה קירל מכבי תל אביב עומר אדם ועוד ..

מוצרים משודרגים